KONST / Litografier / Färglitografi 12178557
nr 1217 8557
Per Nicolaus Skum
(1928-1995), Sverige
Färglitografi, Per Nikolaus Skum (1928-1995), Sverige. Renhjord, HC-upplaga, signerad. Löst blad, bladets mått: 43x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:46:02
19/11 19:22:55
Per Nicolaus Skum
Läs mer om Per Nicolaus Skum